Bengt-liten.jpg

Bengt Berg - Försäljning
Telefon: 031-337 75 52
Epost: bengt@bbm.se

Jorgen-liten.jpg

Jörgen Svensson - Försäljning
Telefon: 031-337 75 51
Epost: jorgen@bbm.se

Martin-liten.jpg

Martin Svensson - Försäljning
Telefon: 031-337 75 60

Mobil: 0703-890226
Epost: martin@bbm.se

Linus Bergman, säljare på BBM, Bengt Bergs Maskinservice AB

Linus Bergman - Försäljning
Telefon: 031-337 75 64
Epost: linus.bergman@bbm.se

Peder Hobik BBM reservdelar

Peder Hobik - Reservdelar
Telefon: 031-337 75 63
Epost: peder.hobik@bbm.se

Maria-liten.jpg

Maria Stenberg - Ekonomi
Telefon: 031-337 75 55
Epost: maria@bbm.se

Attila-liten.jpg

Attila Attholm - Verkstadansvarig
Telefon: 031-337 75 54
Epost: attila@bbm.se

Morgan-liten.jpg

Morgan Arenstrand - Verkstad
Telefon: 031-337 75 56
Epost: morgan@bbm.se

Olle-liten.jpg

Olle Pettersson - Verkstad
Telefon: 031-337 75 57
Epost: olle@bbm.se

Stefan-liten.jpg

Stefan Attholm - Verkstad
Telefon: 031-337 75 62
 

contact_nopic.jpg

Marcus Fröven - Verkstad
Telefon: 031-337 75 61
 

Växel: 031 - 25 10 55
 Epost: kontakt@bbm.se

 


Fyll i formuläret nedan så kontaktar vi Dig.

Hitta till oss